Author: s***9
Date:
Review: it works really good even after first using))
Color: White
Size: one-size
Price: 39kr
Make your dream smile a reality with our Slow Sunday Teeth Whitening Powder. Formulated with calcium carbonate, peppermint oil, and sodium phytate, this powder develops a rich foam that helps remove a variety of stains (including coffee and tea) with continued use! Plus, the cool and refreshing mint feel keeps your mouth feeling clean and fresh right after use!
| Texture | Powder |
| Function | Deep Cleaning |
| Color | White |
| Type | Whitening Tooth Powder |
| Length | 4.4 cm |
| Width | 4.4 cm |
| Height | 7.6 cm |
| Net Weight | 45 g |
| SKU | sb2401261224651407 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 6455579 people said the quality is very good!
Author: s***9
Date:
Review: it works really good even after first using))
Color: White
Size: one-size
Author: a***7
Date:
Review: Very nice product.. highly recommend ♥️♥️
Color: White
Size: one-size
Author: t***a
Date:
Review: very easy to use ❤️
Color: White
Size: one-size
Author: m***2
Date:
Review: I loved the product! It's beautiful, I love Shein, the prices it offers are very good value for money. All products in general are of very good quality, you can return the items and everything works very well! I have been buying since 2022 and it is super reliable and profitable. Shipping takes a little while, but it has always arrived before the agreed date! They are super fast and provide you with follow-up at all times!
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.